Zaproszenie do udziału w badaniach przeprowadzanych przez Fundację Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych

25 Maj, 2015 - 10:49 -- OWES

Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych z Bielska-Białej zaprasza do udziału w następujących wydarzeniach, których adresatami są osoby związane z sektorem ekonomii społecznej:

1. Zaproszenia do wzięcia udziału w otwartych badaniach on-line, dotyczących m.in. przyczyn niskiego zaangażowania w życie publiczne i społeczne. Badania są anonimowe, wypełnienie kwestionariusza on-line zajmuje 15-20 minut. Link do badań: https://it.surveymonkey.com/s/LGA-PL
 

2. Zaproszenia na forum "Kreatywnie o Europie", podsumowujące w. w. badania, które odbędzie się 9 czerwca w Bielsku-Białej. Zaproszenie na forum w załączniku poniżej.

Szczegółowe informacje dotyczące tych dwóch wydarzeń znajdują się w załączniku poniżej, informacje na temat projektu znajdziecie Państwo na stronie: http://www.letsgetactive.eu/pl/

Dwa wyżej wymienione działania realizowane są w ramach projektu „Uaktywnij się! Zachęty dla aktywnego uczestnictwa w demokratycznym funkcjonowaniu Unii Europejskiej”, współfinansowanego w ramach Programu Europa dla Obywateli.