Zapraszamy organizacje pozarządowe do udziału w Meet and Code 2018!

28 Czerwiec, 2018 - 10:03 -- OWES

Organizacje, Fundacje, jeśli chcecie zorganizować wydarzenie promujące naukę kodowania wśród dzieci i młodzieży, TechSoup Polska ma dla Was granty o wartości 400 euro. Warsztaty programistyczne, kursy robotyki, czy też spotkania o sztucznej inteligencji - liczymy na Waszą kreatywność i udział w Europejskim Tygodniu Kodowania!

Dzięki wsparciu SAP po raz kolejny TechSoup Polska zaprasza do projektu grantowego - Meet and Code, dzięki któremu w zeszłym roku w Polsce odbyło się prawie 100 wydarzeń dla dzieci i młodzieży promujących kodowanie.

Zgłoście pomysł na wydarzenie promujące kodowanie, które odbędzie się w czasie Europejskiego Tygodnia Kodowania (6 - 21.10.2018 roku) i zdobądźcie grant w wysokości 400 euro na jego organizację!

Termin zgłoszeń:  15.09.2018r. 

Zarejestrujcie swoją organizację i aplikujcie o granty na: http://www.meet-and-code.org

W tym roku najlepsze wydarzenia zostaną publicznie wyróżnione i nagrodzone w trzech kategoriach:

Kick and Code (kategoria tematyczna)
Innovation (Innowacja)
Diversity (Różnorodność)

Najlepsze wydarzenie z każdej kategorii otrzyma nagrodę w wysokości 2500 euro, a przedstawiciele wyróżnionych wydarzeń zostaną zaproszeni na dwudniową galę do siedziby SAP w Walldorf. Meet and Code odbywa się w 22 państwach Europy. Głosowanie na najlepsze wydarzenie w każdej kategorii na poziomie krajowym, które zapewni udział w drugiej - europejskiej turze - rozpoczyna się już na początku września! Nie czekajcie, zgłoście swoje wydarzenie już dziś i zapewnijcie swojej organizacji więcej czasu na promocję!

Szczegóły znajdziecie na stronie: http://www.meet-and-code.org