Zapraszamy na szkolenia z zastosowania platformy iPFRON+

12 Październik, 2022 - 08:33 -- OWES

24 października br. rozpoczynają się szkolenia z zastosowania platformy iPFRON+, nowego narzędzia informatycznego, które posłuży organizacjom pożytku publicznego do tego, by pozyskiwać dofinansowanie z PFRON drogą elektroniczną. Szkolenia będą dwudniowe i realizowane będą stacjonarnie oraz online.

PFRON uruchamia system informatyczny „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON - System iPFRON+”. System iPFRON+ umożliwiać będzie składanie wniosków aplikacyjnych i rozliczanie środków dla wszystkich obecnych oraz przyszłych Programów Wsparcia PFRON, które realizowane są bezpośrednio przez Fundusz. iPFRON+ będzie pierwszym systemem PFRON, który umożliwi Beneficjentom wsparcia dostęp do spersonalizowanych danych dotyczących udzielanej im pomocy, ocenę jakości otrzymanego wsparcia oraz zgłoszenia akcesu do projektów finansowanych ze środków PFRON. W 2023 r. sukcesywnie uruchamiane będą nabory wniosków w poszczególnych programach wsparcia, a  przyszłoroczny konkurs o zlecenie realizacji zadań organizacjom pozarządowym także odbędzie się z wykorzystaniem nowego systemu. 

Polecamy udział w szkoleniu przedstawicielom organizacji pozarządowych, którzy realizują zadania zlecone PFRON. Szkolenia dedykowane są osobom, które tworzą projekty i piszą wnioski, a także koordynatorom projektów i osobom zajmującym się rozliczeniami w organizacji, a także pracownikom PFRON odpowiedzialnym za współpracę z organizacjami.

Udział w szkoleniu pozwoli Państwu na zapoznanie się z interfejsem graficznym oraz sposobem pracy w systemie. Będzie okazją do poznania funkcjonalności narzędzia oraz podzielenia się opinią na jego temat. Będzie także okazją do zastanowienia się, w jaki sposób skorzystać z szerokich możliwości jakie daje iPFRON+. Szkolenia będą miały charakter warsztatowy i będą nastawione na praktyczne zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do sprawnej obsługi systemu. Szkolenia stacjonarne będą się odbywały w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Kołobrzegu, Poznaniu i w Białymstoku. Szkolenie, zakwaterowanie i wyżywienie są bezpłatne, uczestnik pokrywa jedynie koszty dojazdu. 

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić  formularz online: 

Szkolenia stacjonarne: https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/projekt/szkolenia/szkolenia-
stacjonarne/

Szkolenia online: https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/projekt/szkolenia/szkolenia-online/

Po więcej informacji zapraszamy na portal, https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/zapraszamy-na-szkolenia-z-zastosowania-platformy-ipfron/

Pracownicy PFRON są także dostępni dla Państwa pod adresem: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl

Pliki do pobrania: