NOWA PERSPEKTYWA - NOWE MOŻLIWOŚCI

25 Czerwiec, 2015 - 11:23 -- OWES
konferencja "Nowa perspektywa-Nowe możliwości"

Pragniemy serdecznie podziękować tak licznie przybyłej grupie uczestników na zorganizowaną przez nas konferencję "Nowa perspektywa - Nowe możliwości". W dniu 24.06.2015r. byliśmy świadkami jak wiele przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców jest zainteresowanych podejmowaniem nowych wyzwań w nowym okresie finansowania 2014-2020. Podczas konferencji mieliśmy okazję dowiedzieć się w których kierunkach warto podążać, jakie przeszkody i bariery mogą się pojawić i jak je skutecznie pokonywać.  Nie zabrakło wystąpień praktyków, przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej tj. LGR Bielska Kraina, Spóldzielni Socjalnej Parostatek oraz Fundacji Kultury Kalejdoskop, którzy odnieśli sukces. Mamy nadzieję, że wystąpienia stały się inspiracją do działania i zachętą do podjęcia ciężkiej pracy zmierzającej do ekonomizacji PES. 

Co tak motywuje, jak nie motto klubokawiarni Aquarium prowadzonej przez Fundację Kultury Kalejdoskop: "Kochaj to co robisz. Rób to co kochasz"

Pamiętajmy! Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej jest miejscem, gdzie:

- podmioty ekonkomii społecznej uzyskają wsparcie i fachową pomoc w zakresie profesjonalizacji swojej organizacji,

- przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego mogą skorzystać z naszego doświadczenia i wiedzy na temat III sektora

- przedsiebiorcy znajdą pomost łączący organizacje pozarządowe z biznesem.

Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować wszystkim prelegentom oraz Spółdzielni Socjalnej OFKA za fachową pomoc w organizacji konferencji i Fundacji Kultury Kalejdoskop za pyszną kawę i catering.

Zapraszamy do kontaktu z nami i fotorelacji z konferencji w naszej Galerii.