Konkurs Fundacji Aviva "To dla mnie ważne"

17 Wrzesień, 2014 - 10:37 -- OWES

Masz ciekawy pomysł, który pomoże rodzicom w wychowaniu małych dzieci? Zgłoś swój pomysł do konkursu, zdobądź dla niego poparcie i uzyskaj środki na jego realizację. Pomysł należy „ubrać” w słowa i obrazy, podać podstawowe dane i określić przybliżoną kwotę, jaka będzie potrzebna, by zrealizować projekt (maksymalnie 50 000 zł). Inicjatywę realizować może m.in. organizacja pozarządowa (fundacja, stowarzyszenie), jednostka samorządowa (np. gmina lub podległe jej placówki), osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą lub spółka (jeśli grant zostanie przeznaczony na wyodrębnione działania o charakterze społecznym, które nie będą nastawione na osiąganie zysku). 

Jeśli zgłoszony pomysł spełni wymogi regulaminu, może stanąć do rywalizacji o głosy internautów. Głosowanie rozpoczyna się wraz ze startem konkursu, czyli 15 września 2014 roku i potrwa do 14 listopada 2014 roku.Głosowanie w sieci pozwoli wyłonić finałową dwudziestkę. O podziale grantów i wysokości wsparcia zadecyduje Komisja Konkursowa, złożona z ekspertów cieszących się zaufaniem społecznym oraz przedstawicieli Fundacji Aviva. Więcej informacji na stronie: http://todlamniewazne.pl/zasady.html

Zachęcamy do kontaktu z biurem projektu OWES (tel. 33 496 02 44, e-mail: informacja.owes@bcp.org.pl) w celu umówienia się na indywidualne doradztwo w zakresie przygotowania stosownego wniosku.