Kolejne spotkanie z serii ciekawych - o sponsoringu

6 Maj, 2014 - 16:00 -- OWES

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na drugie z cyklu SPOTKAŃ CIEKAWYCH „O tajnikach sponsoringu oczami praktyka”. Spotkanie poprowadzi Pan Tadeusz Sowiński, który od lat zajmuje się pozyskiwaniem środków dla Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym „RAZEM”. Stowarzyszenie od początku swojej działalności stara się umożliwić osobom niepełnosprawnym aktywne i godne uczestnictwo w życiu społecznym, stworzyć dla nich dom – miejsce bezpieczne, przyjazne, rodzinne.

W Bestwinie udało się wybudować Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny, głównie dzięki determinacji i konsekwencji członków Stowarzyszenia, ale także przy ogromnym udziale sponsorów.

Spotkanie odbędzie się 13 maja o godz. 15.00 w siedzibie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej (Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 367).

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu i współtworzenia kolejnych. Wszelkie propozycje dotyczące organizacji spotkań „ciekawych”, zarówno tych, które mogłyby przeprowadzić organizacje, jak i te, w których chciałyby uczestniczyć prosimy przesyłać  do OWES na adres e-mail barbara.parzonka@bcp.org.pl

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzeniu udziału w spotkaniu do dnia 12 maja 2014 r. telefonicznie lub mailowo na adres: barbara.parzonka@bcp.org.pl.

Udział w spotkaniach, podobnie jak cała oferta OWES, jest nieodpłatny.