Targi Społecznej Odpowiedzialności Biznesu

20 Marzec, 2014 - 10:42 -- OWES

Targi CSR to doskonała okazja, aby dowiedzieć się jak biznes rozumie swoją odpowiedzialność za ludzi i środowisko. Ponad 50 wystawców - firm, ale również organizacji pozarządowych i instytucji będzie prezentowało swoje projekty ekologiczne, wolontariackie oraz programy zaangażowania społecznego. 5. Targi CSR, organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, odbywają się 1 kwietnia br. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dla zwiedzających udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Podczas tegorocznych 5. Targów CSR zostanie uruchomiona internetowa TV CSR, dostępna m.in. na stronach: odpowiedzialnybiznes.pl, targiCSR.pl i biznes.pl. Tematami przewodnimi telewizji będą: zrównoważone miasta oraz CSR w branżach. Pełny program telewizji, nadającej na żywo z Targów CSR na Stadionie Narodowy, dostępny tutaj.
Targi CSR są bezpłatne dla uczestników i uczestniczek oraz otwarte (nie obowiązuje rejestracja) dla różnych grupy odbiorców: przedstawicieli firm zainteresowanych rozwijaniem i wdrażaniem rozwiązań z zakresu CSR, dziennikarzy, konsumentów, studentów, studentki, przedstawicieli/ek organizacji pozarządowych, osoby zainteresowane tematem zrównoważonych miast oraz wszystkich, którym bliska jest odpowiedzialność społeczna i zrównoważony rozwój.
O godzinie 10.00 Targi otworzy wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński wraz z Mirellą Panek-Owsiańską, prezeską Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
Punktem kulminacyjnym 5. Targów CSR będzie:
• ogłoszenie Raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2013. Dobre Praktyki”;
• ogłoszenie wyników konkursu dla dziennikarzy „Pióro odpowiedzialności”.

Program całego wydarzenia do pobrania tutaj.

Aktualne informacje o 5. Targach CSR na Facebooku tutaj.

Partner medialny: Rzeczpospolita
Patroni medialni: Biznes.pl, Press, PAP Biznes, GazetaPraca.pl, Radio PIN, BIZON – Biznes Odpowiedzialny i Nowoczesny, Personel i Zarządzanie, Ekologia i Rynek, As Biznesu, CR Navigator, Galerie Handlowe, Proto.pl, ngo.pl, kampaniespoleczne.pl, dlaStudenta.pl

Branżowy patron medialny: e-biurowce.pl

Kontakt dla mediów:
Agnieszka Siarkiewicz, mobile: 669 510 483, e-mail: agnieszka.siarkiewicz@fob.org.pl

Kontakt do koordynatorki wydarzenia:
Ewa Albińska, mobile: 726 571 094, e-mail: ewa.albinska@fob.org.pl

Tags: