Start konkursu: pieniądze od Kulczyk Foundation na projekt społeczny!

22 Kwiecień, 2016 - 15:27 -- OWES

W 2016 odbędą się dwie edycje –  wiosenna i jesienna. W każdej jest do rozdania 100 tys. zł. Maksymalnie można zdobyć 25 tys. zł. Fundacji zależy nam na tym, aby promować mądre podeście do inicjatyw społecznych, dokładnie takie, jakie prezentują wspaniałe organizacje, które wspiera Kulczyk Foundation na całym świecie – zaznacza Marta Schmude-Olczak.

Kulczyk Foundation to Fundacja, która wykorzystuje najlepszą możliwą wiedzę o zarządzaniu i inwestycjach społecznych do inicjowania realnych zmian społecznych przede wszystkim w tych częściach świata, w których beneficjenci pomocy nie mają żadnych szans na samodzielną poprawę jakości swojego życia. Celem Kulczyk Foundation jest budowanie trwałych mechanizmów zmieniających otoczenie, ale i angażujących społeczności lokalne.

Nabór wniosków w tej edycji zakończy się 30 czerwca. Wnioskodawcą może być np. organizacja społeczna lub spółdzielnia. – "Bardzo zależy nam na tym, by pokazywać jakie znaczenie w inicjatywach społecznych ma podejście systemowe, strukturalne, nastawione na budowanie trwałych mechanizmów zmiany. Liczymy właśnie na takie wnioski" – zaprasza do Konkursu Dominika Kulczyk, prezes Kulczyk Foundation.

Szczegóły

Już dziś umów się na doradztwo:

Barbara Parzonka-Przybyło: barbara.parzonka@bcp.org.pl , 33 496 02 44, 33 496 02 11

Monika Pendolska: owes@teatrgrodzki.pl , 506 549 412