Nabór do inicjatywy NESsT Empowers!

18 Lipiec, 2016 - 09:01 -- OWES

Organizacja NESsT uruchomiła nabór aplikacji przedsiębiorstw społecznych, które przygotowują osoby młode i kobiety do pracy w branży usług dla biznesu i usług informatycznych. Wybrane z nich zostaną zaproszone do portfolio NESsT, otrzymają wsparcie doradcze oraz granty po 25 000 USD na rozwój.

NESsT jest zainteresowany współpracą z firmami i organizacjami prowadzącymi działalność biznesową w dowolnej formie prawnej. Zachęca do aplikowania przedsiębiorstwa społeczne, gotowe aktywnie uczestniczyć w procesie wyboru oraz spełniające następujące kryteria:
• Preferowany etap rozwoju: walidacja (prowadzona jest sprzedaż, jednak przedsiębiorstwo nie osiągnęło stabilności finansowej) lub przygotowanie do wzrostu (przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż i jest gotowe do skalowania).
• Lokalizacja: Polska, ze wskazaniem na województwo mazowieckie.
• Model biznesowy: Przedsiębiorstwo korzysta z narzędzi rynkowych w celu zwiększenia dostępu do miejsc pracy w sektorze BPO/IT.
• Oferta: Szkolenia lub staże nastawione na uzupełnianie kwalifikacji zawodowych pożądanych w branży BPO/IT.
• Grupa docelowa: Osoby młode (do 30 roku życia) i kobiety

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat procesu wyboru zamieszczonymi na stronie internetowej NESsT, gdzie dostępny jest także formularz aplikacyjny on-line: http://www.nesst.org/polska/aplikuj/

Pliki do pobrania: